Inköpare på större företag eller offentlig sektor?

Skicka din förfrågan till vår Bid Manager anbud@cubsec.se

Request for tender, send your inquiry to our Bid Manager tender@cubsec.se

Kontakt dygnet runt

Tel: 0771-761 900
Fax: 0771-761 901
E-post: info@cubsec.se

Kontor

Region Göteborg – HQ
Postadress/Besöksadress:
Långedragsvägen 48, 426 71 Västra Frölunda
Visa på karta

Region Stockholm
Besöksadress:
Vretensborgsvägen 20 9tr, 126 30 Hägersten
Visa på karta

Region Malmö
Flygplansgatan 1
212 39 Malmö
Visa på karta

Medarbetare

Andreas Gyllestrand
CEO/VD

010-410 56 01
andreas@cubsec.se

Paolo Cristiani
COO & HR-Chef

010-410 56 03
paolo@cubsec.se

Martin Carlsson
CFO/Ekonomichef

010-410 56 07
martin@cubsec.se

Camilla Benje
HR Generalist

010-410 56 05
camilla@cubsec.se

Jan-Ove Nilsson
Senior Manager

010-410 56 21
jan-ove@cubsec.se

Camilla Strannerholm
Kundservice

010-410 56 10
kundservice@cubsec.se

Charles Sjöström
Driftchef Region Göteborg

010-410 56 02
charles@cubsec.se

Karl-Henrik Gustavsson
Affärsutvecklare

010-410 56 11
karl-henrik@cubsec.se

Julia Cajander
Planering Region Göteborg & Malmö

010-410 56 04
julia.cajander@cubsec.se

Jonathan Rung
Planering Region Stockholm & HR Generalist

010-410 56 28
jonathan@cubsec.se

Maria Johansson
HR Generalist

010-410 56 23
maria@cubsec.se

Seyda Korhan
Arbetsledare Region Stockholm

010-410 56 24
seyda.korhan@cubsec.se

Peter Frisk
Controller

010-410 56 08
peter@cubsec.se

Stefan Gustafsson
Driftchef & KAM Region Göteborg

010-410 56 06

stefan@cubsec.se

Dennis Lindström
Tf. Driftchef Region Stockholm

010-410 56 27
dennis@cubsec.se

Soma Karim
Kundservice

010-410 56 10
kundservice@cubsec.se

Stefan Johansson
Ansvarig fordon & teknik

stefan.johansson@cubsec.se

Skriv till oss