Kontakta oss

Välkommen att kontakta oss! Vi ska göra vårt bästa för att förse dig med informationen du söker.

Frågor gällande press, besök vår pressavdelning

Inköpare på större företag eller offentlig sektor?

Skicka din förfrågan till vår Bid Manager anbud@cubsec.se

Request for tender, send your inquiry to our Bid Manager tender@cubsec.se

Kontakt dygnet runt

Tel: 0771-761 900
Fax: 0771-761 901
E-post: info@cubsec.se

Kontor

Region Göteborg – HQ
Postadress/Besöksadress:
Långedragsvägen 48, 426 71 Västra Frölunda
Visa på karta

Region Stockholm
Besöksadress:
Götgatan 22A, 118 46 Stockholm
Visa på karta

Region Malmö
Besöksadress:
Borrgatan 3, 211 24 Malmö
Visa på karta

Medarbetare

Andreas Gyllestrand
CEO/VD

010-410 56 01
andreas@cubsec.se

Paolo Cristiani
Affärsutvecklare/HR-chef

010-410 56 03
paolo@cubsec.se

Martin Carlsson
CFO/Ekonomichef

010-410 56 07
martin@cubsec.se

Peter Frisk
Controller

010-410 56 08
peter@cubsec.se

Charles Sjöström
Driftchef Rond. Gbg, Mmö

010-410 56 02
charles@cubsec.se

Rekan Raouf
Driftchef Stat. Gbg, Mmö

010-410 56 06
rekan@cubsec.se

Johannes Sjöström
Driftchef Rond/Stat. Sthlm, Norr

010-410 56 22
johannes@cubsec.se

Karl-Henrik Gustavsson
Affärsutvecklare Gbg

010-410 56 11
karl-henrik@cubsec.se

Norulhouda Haidar
Planering

010-410 56 04
norulhouda@cubsec.se

Camilla Benje
HR

010-410 56 05
camilla@cubsec.se

Jan-Ove Nilsson
Senior Manager

010-410 56 21
jan-ove@cubsec.se

Camilla Strannerholm
Kundservice

010-410 56 05
kundservice@cubsec.se

Skriv till oss