Inköpare på större företag eller offentlig sektor?

Skicka din förfrågan till vår Bid Manager anbud@cubsec.se

Request for tender, send your inquiry to our Bid Manager tender@cubsec.se

Kontakt dygnet runt

Tel: 0771-761 900
Fax: 0771-761 901
E-post: info@cubsec.se

Kontor

Region Göteborg – HQ
Postadress/Besöksadress:
Långedragsvägen 48, 426 71 Västra Frölunda
Visa på karta

Region Stockholm
Besöksadress:
Götgatan 22A, 118 46 Stockholm
Visa på karta

Region Malmö
Besöksadress:
Borrgatan 3, 211 24 Malmö
Visa på karta

Medarbetare

Andreas Gyllestrand
CEO/VD

010-410 56 01
andreas@cubsec.se

Paolo Cristiani
Affärsutvecklare/HR-chef

010-410 56 03
paolo@cubsec.se

Martin Carlsson
CFO/Ekonomichef

010-410 56 07
martin@cubsec.se

Camilla Benje
HR

010-410 56 05
camilla@cubsec.se

Jan-Ove Nilsson
Senior Manager

010-410 56 21
jan-ove@cubsec.se

Camilla Strannerholm
Kundservice

010-410 56 10
kundservice@cubsec.se

Charles Sjöström
Driftchef Region Göteborg

010-410 56 02
charles@cubsec.se

Karl-Henrik Gustavsson
Affärsutvecklare

010-410 56 11
karl-henrik@cubsec.se

Norulhouda Haidar
Planering

010-410 56 04
norulhouda@cubsec.se

Carina Ekinge
Driftchef Region Stockholm

010-410 56 22
carina@cubsec.se

Fredrik Storck
Arbetsledare Stockholm

010-410 56 23
fredrik.storck@cubsec.se

Seyda Korhan
Arbetsledare Stockholm

010-410 56 24
seyda.korhan@cubsec.se

Peter Frisk
Controller

010-410 56 08
peter@cubsec.se

Skriv till oss