Kontakta oss

Välkommen att kontakta oss! Vi ska göra vårt bästa för att förse dig med informationen du söker.

Frågor gällande press, besök vår pressavdelning

Inköpare på större företag eller offentlig sektor?

Skicka din förfrågan till vår Bid Manager anbud@cubsec.se

Request for tender, send your inquiry to our Bid Manager tender@cubsec.se

Kontakt dygnet runt

Tel: 0771-761 900
Fax: 0771-761 901
E-post: info@cubsec.se

Kontor

Region Göteborg – HQ
Postadress/Besöksadress:
Långedragsvägen 48, 426 71 Västra Frölunda
Visa på karta

Region Stockholm
Besöksadress:
Götgatan 22A, 118 46 Stockholm
Visa på karta

Region Malmö
Besöksadress:
Borrgatan 3, 211 24 Malmö
Visa på karta

Medarbetare

Andreas Gyllestrand
CEO/VD
andreas@cubsec.se

Paolo Cristiani
Affärsutvecklare/HR-chef
paolo@cubsec.se

Martin Carlsson
CFO/Ekonomichef
martin@cubsec.se

Peter Frisk
Controller
peter@cubsec.se

Charles Sjöström
Driftchef Rond. Gbg, Mmö
charles@cubsec.se

Rekan Raouf
Driftchef Stat. Gbg, Mmö
rekan@cubsec.se

Johannes Sjöström
Driftchef Rond/Stat. Sthlm, Norr
johannes@cubsec.se

Karl-Henrik Gustavsson
Affärsutvecklare Gbg
karl-henrik@cubsec.se

Norulhouda Haidar
Planering
norulhouda@cubsec.se

Camilla Benje
HR
camilla@cubsec.se

Jan-Ove Nilsson
Senior Manager
jan-ove@cubsec.se

Camilla Strannerholm
Kundservice
kundservice@cubsec.se

Skriv till oss